کار در ایتالیا

کار نیمه وقت در ایتالیا

کار در ایتالیا

کشور ایتالیا همانگونه که دارای شرایط کاری پاره وقت می باشد همچنین دارای هزینه ی بسیار مناسب تحصیل نیز می باشد

می توان گفت کار نیمه وقت در کشور ایتالیا بر خلاف کار تمام وقت به خاطر شرایط اقتصادی کشور ایتالیا بهتر یافت می شود همانطور که مطلع هستید موسسات کاریابی در کشور ایتالیا همواره کار نیمه وقت در کشور ایتالیا به شما پیشنهاد می دهند.

کار دانشجویی در کشور ایتالیا چگونه می باشد؟ افراد دانشجو در کشور ایتالیا از چه طریق می توانند کار دانشجویی در کشور ایتالیا پیدا کنند؟کارهای موجود برای افراد دانشجو در کشور ایتالیا چیست؟ ساعات کاری دانشجویان در کشور ایتالیا چگونه می باشد؟

همانطور که می دانید متاسفانه  کشور ایتالیا با بحران مالی بین المللی مواجه شده است اما در هر صورت برای فارغ التحصیلان و همچنین افراد دانشجو در کشور ایتالیا بهتر کار پیدا می شود . البته برای فارغ التحصیلان دانشگاه انگلیس در کشور ایتالیا به راحتی کار پیدا می شود زیرا در این کشور مشاغل پاره وقت بیشتر از مشاغل تمام وقت مورد احتیاج می باشد.

فرصت های زیادی در کشور ایتالیا برای افراد مختلف در زمینه تحصیل و کارآموزی و کار دانشجویی وجود دارد. همچنین بهتر است بدانیم که برای جوانان و افراد فاقد کار در کشور ایتالیا یا سراسر جهان که علاقه مند به کار در اتحادیه اروپا و کار در زمینه های دیپلماتیک می باشند شانس بسیاری وجود دارد. همچنین شانس فراگیری زبان ایتالیایی نیز برای علاقه مندان از سراسر جهان وجود دارد که می توانند به کشور ایتالیا مهاجرت نموده و به تحصیل زبان ایتالیایی بپردازند. و دولت ایتالیا کمک ها ی مالی فراوانی برای این افراد در نظر گرفته است

کار نیمه وقت در کشور ایتالیا می تواند از طریق کار در رستورانها یا کار در مدلینگ یا موارد دیگر که نیازی به ارائه مدرک نمی باشد ٬ باشد.

در مورد ساعات کار دانشجویی در مقطع لیسانس افراد می توانند تا ۱۰ ساعت کاری به کار بپردازند. و اگر افراد به غیر از این ساعات و بیشتر از این ساعات به کار بپردازند این کار٬ کار سیاه محسوب شده و مجازات خود را دارا می باشد.و در مقطع فوق لیسانس باید افراد به ۲۰ ساعت کار دانشجوئیی و پارت تایم پرداخته و بیشتر از این تایم نمی توانند کار کنند. همچنین در مقطع دکتری  نیز این افراد می توانند تا ۳۰ ساعت به کار نیمه وقت پرداخته و کسب تجربه نمایند . این افراد پس از اتمام مقطع دکتری می توانند به صورت کامل به کار دانشجویی پرداخته یعنی حدود ۴۰ ساعت در هفته اجازه کار  را دارا می باشند.

افراد می توانند از طریق ثبت نام در آژانس های کاریابی کشور ایتالیا به دنبال کار نیمه وقت و دانشجویی باشند که برای ثبت نام در این آژانس ها نیاز به داشتن مدارکی را دارند:

  • داشتن مجوز انجام کار که در اینجا معمولا همان ویزای تحصیلی می باشید .
  • افراد باید دارای یک کد مالی یا مالیاتی باشند.
  • cv  یا رزومه ی کاری کامل فرد
  • داشتن عکسی مشابه عکس پاسپورت
0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید