دیدنی های ایتالیا

دیدنی های ایتالیا

دیدنی های ایتالیا

کشور ایتالیا سالانه میزبان حدود ۴۴ میلیون مسافر از سراسر دنیاست. این کشور بیشترین تعداد سالانه مسافر و گردشگر را در اروپا و دنیا از آن خود کرده است. شاید بتوان گفت بیشتر درآمد این کشور از همین تعداد زیاد گردشگرانش تامین می شود. ایتالیا در زمینه های مختلف همچون، مد، تفریح و گردشگری، صنعت، هنر و ادبیات شهرت دارد. در این کشور، زیباترین بناهای تاریخی، معماری و فرهنگی را می توان پیدا کرد که از مهمترین دیدنی های اروپا به شمار می روند.

کشور ایتالیا بخشی از اتحادیه اروپا و یکی از مدرن ترین و توسعه یافته ترین کشورهای سراسر دنیا به شمار می رود. این کشور از نظر تاریخی و فرهنگی بسیار غنی است. ایتالیا جزو هشت کشور صنعتی جهان به شمار می رود. شاید جالب باشد بدانید نقشه این کشور شبیه چکمه است. اگر با قصد دارید با تور ایتالیا سفر کنید ، قبل از سفرتان پیش زمینه ای از  دیدنی های ایتالیا داشته باشید.

ونیز و پیزا از جمله شهرهای بسیار مشهور کشور ایتالیا هستند که زیباترین جاهای دیدنی ایتالیا و مکان های دیدنی اروپا در آنجا قرار گرفته اند و سالانه افراد بسیاری از سراسر دنیا را به طرف ایتالیا می کشانند. همچنین شهرهای رم ، میلان ، فلورانس از شهرهایی است که گردشگران بسیاری را به خود جلب می کنند.

مرکز تاریخی رم از میراث جهانی یونسکو است. دیدنی‌های رم و دیدنی های میلان ، دیدنی های پیزا ، دیدنی های ونیز و دیدنی های فلورانس از مهمترین جاذبه های گردشگری ایتالیا به شمار می روند. 

  • موزه واتیکان
  • کاخ پیتی فلورانس
  • برج کج پیزا
  • پل ریالتو ونیز
  • باسیلیکا سن مارکو ونیز
  • کلیسای دومو میلان

برای دیدن جاذبه های گردشگری ایتالیا به این صفحه بروید

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید